Kuldne Tõkkepuu

„Kuldne tõkkepuu“ on tunnustuseks organisatsioonile või isikule, kes ei ole raudtee temaatikaga erialaselt seotud, kuid on siiski oluliselt panustanud raudteeohutusalaste eesmärkide saavutamisele. Tänuüritusel tunnustatakse ka tublisid esitlejaid ja koostööpartnereid.

Arhiiv

Tänusündmusel Kuldne Tõkkepuu 2023 tunnustati raudteeohutuse eestvedajaid

Esmaspäeval 09.10.2021 tunnustas Eesti Vabariigi kliimaminister Kristen Michal , tänusündmusel “Kuldne Tõkkepuu”, organisatsioone ja vabatahtlikke panuse eest raudteeohutuse valdkonnas.

Raudteeohutusnädal võeti kokku tänusündmusel Kuldne Tõkkepuu 2021, kus tunnustati ka raudteeohutusega tegelejaid.

Reedel 24.09.2021 tunnustas Eesti Vabariigi siseminister Kristian Jaani, tänusündmusel “Kuldne Tõkkepuu”, organisatsioone ja vabatahtlikke panuse eest raudteeohutuse valdkonnas.

Kuldne Tõkkepuu 2018 tunnustati raudteeohutusega tegelejaid.

Kolmapäeval 02.05.2018 tunnustas Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas, tänusündmusel “Kuldne Tõkkepuu”, organisatsioone ja vabatahtlikke panuse eest raudteeohutuse valdkonnas.

Tänusündmusel Kuldne Tõkkepuu 2017 tunnustati raudteeohutusega tegelevaid eraisikuid ja organisatsioone

26.04.2017 toimus Energia Avastuskeskuses tänusündmus Kuldne Tõkkepuu 2017. Tänusündmusel tunnustas  Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas organisatsioone ja vabatahtlikke tegevuse eest raudteeohutuse valdkonnas.

Tänusündmusel Kuldne Tõkkepuu 2016 tunnusti avaliku raudteeohutusega tegelevaid eraisikuid ja organisatsioone

Täna, 26.04.2016 tunnustas siseminister Hanno Pevkur tänusündmusel “Kuldne Tõkkepuu”, organisatsioone ja eraisikuid silmapaistva tegevuse eest raudteeohutuse valdkonnas. “Raudteeohutusega tulemuslik tegelemine eeldab paljude erinevate osapoolte ühist panust ohutu keskkonna loomisel” ütles Operation Lifesaver Estonia (OLE) juhatuse esimees Tamo Vahemets. “Tunneme uhkust toimiva koostöövõrgustiku üle kuhu kuuluvad vabatahtlikud, äriettevõtted ja riigiametite esindajad”, lisas Vahemets Siseminister Hanno Pevkuri…

Tänusündmus Kuldne Tõkkepuu 2015

Pressiteade Tänusündmusel Kuldne Tõkkepuu 2015 tunnustati raudteeohutusega tegelevaid eraisikuid ja organisatsioone. Kolmapäeval, 29.04.2015 viidi läbi tänusündmus Kuldne Tõkkepuu 2015, kus tunnustati organisatsioone ja eraisikuid silmapaistva tegevuse eest raudteeohutuse valdkonnas. Teenetemärgid ja tänukirjad andis üle siseminister Hanno Pevkur. Tänumeene „Kuldne tõkkepuu 2015“ pälvis Kai Kuuspalu Maanteeametist. Raudtee-ettevõtja Tiit Pruuli kõneles riigi ja eraettevõtjate moraalsest vastutusest raudteeõnnetuste…

Pressiteade 29. aprill 2014 – Siseminister tunnustas tublisid avaliku raudteeohutusega tegelejaid

Täna toimus tänusündmus Kuldne Tõkkepuu 2014, kus tunnustati organisatsioone ja eraisikuid silmapaistva tegevuse eest raudteeohutuse valdkonnas – teenetemärgid ja tänukirjad andis üle siseminister Hanno Pevkur. Tänumeene „Kuldne tõkkepuu“ pälvis Eesti Tervisedenduse Ühingu Harju osakond. Siseminister Hanno Pevkuri sõnul on loogiline, et inimesed teevad oma valikuid varasemate kogemuste ja omandatud teadmiste põhjal, mistõttu on kõige tulemuslikumaks…

Pressiteade 30. aprill 2013. Täna pärjati silmapaistvaid raudteeohutusega tegelejaid

Täna toimunud üritusel Kuldne Tõkkepuu 2013 tänati organisatsioone ja eraisikuid silmapaistva tegevuse eest raudteeohutuse valdkonnas – tänukirjad ja teenetemärgid andis üle siseminister Ken-Marti Vaher. Tunnustuse „Kuldne tõkkepuu“ pälvis ettevõte JCDecaux Eesti OÜ, kes on läbi aastate vabatahtlikuna aidanud kaasa raudteeohutusalaste sõnumite levitamisele.

Kuldne Tõkkepuu 2012

26 aprillil 2012 toimunud Operation Lifesaver Estonia poolt korraldatud tänuüritusel Kuldne Tõkkepuu 2012 tunnustati organisatsioone ja eraisikuid silmapaistva tegevuse eest raudteeohutuse valdkonnas. Tunnustuse „Kuldne tõkkepuu“ pälvis reporter Marek Lindmaa raudteeohutusalase informatsiooni pädeva käsitluse eest televisioonis. “Hea oleks kui raudteel õnnetusi ei juhtuks,” ütles majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts. “Seepärast on töö, mis tehakse ohutuse suurendamiseks,…